Интересное:

Неделя позитива. 14.06 – 21.06 2012
Фотоотчет Среды Общения
ХОРА. Больше, чем йога…
ПРИЗ! ПРИЗ! ПРИЗ!

Скажи ні шахраям з Ubki.ua

Шахраїв завжди можна зустріти там, де є живі гроші. З появою інтернету вони освоїли і цифровий простір. Чому ж, наприклад, не взяти кредит он-лайн на іншу людину, які дізнається про те, що він «взяв гроші» тільки, коли його почне шукати колекторська служба. Звичайно ж, в суді такі кредити оскаржуються, але в цій ситуації в величезному мінусі залишається фінансова організація, яка видала позику. Уникнути подібних фінансових витоків з організацій можна шляхом верифікації особистості майбутнього клієнта. 

Коли відкривається банківський рахунок або людина подає заявку на кредит він проходить ідентифікацію особистості. Цей процес підтверджує, чи є людина тим, за кого він себе видає. Верифікація особистості грає не малу роль в боротьбі з шахраями і відмиванні грошей. Даний сервіс робить майже неможливим здійснити шахрайські дії з фінансовою організацією. 

Як можна перевірити клієнта?

У наш час пандемії збільшилася кількість запитів, коли особисто людина не має можливості бути присутнім в установі по якійсь причині. 

На сьогоднішній день існує багато способів ідентифікації особистості. Ось деякі з них

· Перевірка паспорта, посвідчення водія на легітимність       

· Фото-верифікація - використовується Селфі для підтвердження особи         

· Аналіз на жвавість - перевіряє Селфі, виявляє маски для обличчя або перезняті фотографії       

· Перевірка через СМС- код або пошту       

· Дані з соцсетей та інших автономних джерел порівнюються з наданою заявником інформацією.       

Як фото-верифікація допоможе уникнути шахрайства?

Сучасні алгоритми порівнюють зображення з перевірених джерел, наприклад паспорта і фото, які було надано клієнтом для верифікації. При цьому опрацьовуються біометричні дані ліца¸ наприклад: розташування і розмір очей. Коли програма проаналізувала обидва зображення і знайшла збіг всіх біометричних даних, то можна вважати, що особистість заявника підтверджена і вважати дійсним його присутність при подачі заявки в організацію.   

В даний час карантину і обмежень фінансові компанії намагаються залучати нових клієнтів. Але як підтвердити особистість без фізичної присутності людини? На допомогу приходити цифрова перевірка особистості. 

Верифікація особистості допоможе запобігти будь-яке шахрайство і його наслідки для організації.

Якщо новий невідомий клієнт подає віддалену заявку на відкриття банківського рахунку, то фінансові організації можуть використовувати перевірку по фото (фото-верифікація від UBKI.UA), щоб переконається, що заявник не намагається зробити шахрайські дії.

Українське бюро кредитних історій (УБКІ) надає сервіс перевірки особистості по фото.

Як це працює?

· Заявник надає фото документів і своє фото з декількох сторін       

· Алгоритм порівнює біометричні дані клієнта і його документа       

· Спеціальна система автоматично проводить аналіз фотографії людини і перевіряє документи на справжність       

· Надані дані та результати перевірки зберігаються в окремій базі.       

У Українського бюро кредитних історій близько 75 партнерів, які надають дані своїх баз з верифікованим і не тільки клієнтами. В цілому фото вашого клієнта проходить порівняння з 30 мільйонами зображень і містить в собі більше 6 тисяч фото шахраїв. Не дивлячись на такі величезні обсяги відповідь на запит ви отримаєте протягом 10 секунд. 

Українське бюро кредитних історій допоможе Вам уникнути зустрічі з шахраями.