Интересное:
Послевкусие вечера бизнес-знакомств для ТОПов
Уметь и делать: разные глаголы.

Третейський форум «Розвиток недержавних судів в Україні»

02 березня 2012 з 09:00 по 16:00.
Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у першому та унікальному заході - Третейському форумі «Розвиток недержавних судів в Україні», який пройде 2 березня 2012 року у готелі «Київ», м. Київ.

Спів-організаторами форуму виступають Асоціація правників України та Український національний комітет Міжнародної торговельної палати (ICC Ukraine). Форум відбудеться за підтримки Інституту правової політики.
Програма Третейського форуму включатиме обговорення найактуальніших питань функціонування третейських судів в Україні, процесуальні питання та проблемні моменти законодавчого регулювання третейських судів.

Серед основних тем Форуму:

1.    Місце третейських судів, порівняльний аналіз української та світової практики;
2.    Компетенція третейських судів - сучасний стан та напрями вдосконалення законодавства;
3.    Практика виконання рішень третейських судів, оскарження третейських угод;
4.    Третейські судді – критерії відбору, статус, відповідальність;
5.    Вартість вирішення спорів у третейському суді - практика, порівняльний аналіз, порядок оплати гонорарів суддям, практичні аспекти оподаткування.
6.    Створення та діяльність третейських судів – вдосконалення законодавства;
7.    Удосконалення процедур третейського розгляду – наближення до світових стандартів (впровадження заочних форм, дистанційного розгляду).
8.    Третейське самоврядування - сучасний стан та перспективи розвитку;

Участь у заході візьмуть голови та судді третейських судів, провідні юристи-практики та представники державних органів, зокрема, судової гілки влади.
За результатами заходу кожен учасник має можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури.

За детальнішою інформацією щодо партнерства у заході звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 0 (44) 492-88-48, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Контактна особа – Ганна Сухоставець.