Интересное:
3 июня. Троица в Мамаевой Слободе.

13 березня 2012 року. МАЙСТЕР-КЛАС "ЛІДЕРСТВО ПІД ЧАС КРИЗИ"

Ми разом проаналізуємо експедицію на Південний Полюс Ернеста Шеклтона з рефлексією на сучасний контекст ведення бізнесу в Україні. Проаналізуємо стратегію та реалізації бізнес-ідеї та командну взаємодію під час кризової ситуації проекту. За цією реальною історією Ернеста Шеклтона був написаний бізнес-кейс по Лідерству, який є №2 за популярністю в Harvard Business School.
У рамках події ми разом проаналізуємо, завдяки яким лідерським якостям Ернесту Шеклтону вдалося вирішити настільки екстремальну ситуацію. Ця історія є «енциклопедичним» прикладом відомої у світі Міждисциплінарної Моделі Лідерства, яку ми обговоримо під час зустрічі.


Спікер: Володимир ПАВЕЛКО
Директор програм МВА Києво-Могилянської Бізнес Школи.
Є сертифікованим викладачем Adizes Institute (USA). 3 1998 по 2009 рік працював убанківській сфері, де пройшов шлях від економіста до заступника Голови Правління. В середині90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Має базову освіту в галузі іноземноїфілології, юриспунденції та фінансів. Володіє англійською, французькою та польською мовами.

Програма:
18:30-19:30 1 частина
Лідерство чи Менеджмент: момент адекватного використання. Екстремальні підкорення Південного Полюсу: висновки для лідерів. Мислення Лідера поза межами шаблонів: приклади підкорення Південного полюсу.
19:30-19:45 Кава-пауза
19:45-20:30 2 частина
Управління компанією під час кризи: що потрібно пам’ятати бізнес-лідеру? Про це ми поговоримо з використанням відео-матеріалів реальної маловідомої на Україні історії бізнес-проекту підкорення Південного полюсу.
20:30-21:30 Кава-пауза. Неформальне спілкування.

Методи: ділові та рольові ігри, групові дискусії, мозковий штурм, індивідуальні та групові вправи.
Місце проведення: м. Київ, ул. Шолуденко 3, бізнес-центр Кубик.
Захід для членів та партнерів ICC Ukraine безкоштовний.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (044) 234-26-27, (067) 404-35-24.

Реєстрація для участі обов'язкова для цього по е-мейлу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. відправте П.І.Б., назву організації, посаду та контактні дані.
Організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації на захід за невідповідності з цільової аудиторії або при відсутності вільних місць.